Filmy

Chciałbym przedstawić państwu kilka ciekawych pomysłów jak szybko wykonać fajne pudełka ozdobne, które mogą posłużyć nam na przykład do zapakowania drobnego upominku, a także proste sposoby na wykonanie terby prezentowej.

Proste pudełka na prezenty

Pierwszy filmik, do którego Państwa odnoszę, pomoże stworzyć opakowania ozdobne na drobne oraz większe upominki. Do przygotowania takiej szkatułki na prezenty wystarczą dwie twarde białe kartki, arkusz wybranego papieru ozdobnego, nożyczki oraz tubka kleju.


Opakowania ozdobne origami – gwiazda

Japońska sztuka składania papieru oprócz tego, że stanowi znakomita gimnastykę dla mózgu, pozwala także stworzyć użyteczne przedmioty. Pudełka ozdobne origami w kształcie gwiazdy, których instrukcję wykonania przedstawia video, nie powinny nikomu sprawić trudności.


Pudełka na wymiar z otwieranym wieczkiem

Do wykonania tego opakowania na prezenty potrzeba cierpliwości oraz dokładnego podążania za wskazówkami z filmiku. Mimo iż to pudełko ozdobne powstaje tylko z jednej kartki papieru origami, aby prezentować się estetyczne, wymaga zrobienia starannych zagięć.


Opakowania na prezenty z jednej kartki papieru

Przedstawiona w video instrukcja wykonania szkatułki wykorzystuje raptem jeden arkusz papieru origami, ale umożliwia zapakowanie drobnego upominku w atrakcyjny sposób. Pudełka na prezenty wykonane tą techniką będą cieszyć oczy obdarowanej osoby.