Galeria


Serdecznie zapraszamy do przejrzenia galerii, w której przedstawiamy nasze ozdobne opakowania na prezenty. Dostępnych jest kilka różnorodnych rodzajów, aby każdy klient mógł znaleźć dokładnie to, czego aktualnie potrzebuje. Co więcej, są to pudełka na wymiar, więc zostaną one dopasowane do konkretnego przedmiotu, jaki mają zawierać. Na Państwa życzenie, wzbogacimy je także o tematyczną grafikę lub logo firmy, pozwalające dodatkowo budować silną markę.
Pudełka okładkowe

    Pudełka okładkowe

 
Pudełka z wieczkiem

    Pudełka z wieczkiem

 
Pudełka z wykrojnika

    Pudełka z wykrojnika

 
Torebki

    Torebki

 

Jednym z wariantów są okładkowe pudełka na prezenty, które mogą być zamykane np. na rzep, wstążkę lub magnes, a także oklejone jednym z dostępnych materiałów. Poza tym, w ofercie mieszczą się również poręczne i eleganckie torebki na prezent. Inną naszą propozycję stanowią pudełka ozdobne z wykrojnika, których kształt może być dowolnie modyfikowany.

Galeria jest najprostszym i najszybszym sposobem określenia preferowanej techniki wykonania, materiału oraz koloru. Zachęcamy do zapoznania się z ze zdjęciami przedstawiającymi przykładowe opakowania ozdobne z naszej oferty. Wystarczy kliknąć na wybraną fotografię, aby ją powiększyć.