Opakowania na prezenty

Oferta naszej firmy zawiera również wysokiej jakości opakowania na prezenty. Mogą one być wykonane w różnych rozmiarach, wzorach i kolorach, zależnie od wymagań klienta. To klient składając zamówienie w naszej firmie decyduje o wszystkich parametrach pudełka ozdobnego na prezenty.

W naszej ofercie znajdą Państwo opakowania, które nadają się na różne okazje, takie jak: ślub, imprezy firmowe, urodziny oraz różnego rodzaju rocznice. Dzięki naszym pudełkom, dadzą się Państwo poznać jako osoby z dobrym gustem i wyczuciem smaku. W przypadku firm, dzięki tak profesjonalnie wykonanymi opakowaniami ozdobnymi na prezenty z pewnością wizerunek Państwa firmy zyska w oczach kontrahentów.

Pudełka ozdobne na prezenty

Nasze produkty występują w różnych wariantach:

 • Opakowania standardowe
 • Opakowania okładkowe
 • Opakowania kuferkowe

Opakowania na prezenty – wykonanie

Wykonane z litej tektury, oklejane okleiną skóropodobną lub papierem ozdobnym. Z nadrukiem tłoczonym w kolorze srebrnym, czarnym, zielonym, białym lub czerwonym.

Wypełnienie

Jako wypełnienie możemy zastosować:

 • satynę
 • gąbkę
 • flok

I ozdobić dodatkowo narożnikami bądź kokardami. Oferowane przez naszą firmę opakowania mogą posiadać także różne mechanizmy zamykania, które również są jednym z ważnych elementów pudełek ozdobnych na prezenty.

Pudełka do pakowania prezentów – zamykanie

Bardzo ważnym aspektem każdego z pudełek jest jego wypełnienie, które wpływa na bezpieczeństwo jego zawartości jak również ma duży wpływ na jego lepszy wygląd estetyczny. Poniżej prezentujemy najczęściej wybierane rozwiązania przez naszych klientów:

 • wstążką
 • rzepami
 • magnesami
 • zatrzaskami

Galeria

Opakowania na prezenty Pudełka do pakowania prezentów

Najczęściej zadawane pytania

 1. Jakimi technikami tworzone są wasze pudełka na prezenty?

  Opakowania na prezenty mogą zawierać wybrane przez naszych Klientów logo. Nanosimy je z pomocą metod druku sitowego (jednokolorowe), hot-stamping (wtłoczenia) lub offset – logo drukowane na papierze full-kolor.

 2. Czy opakowania na prezenty mogą być modyfikowane?

  Pudełka ozdobne na prezenty tworzone przez firmę Goldenbox i ich wypełnienia zależą od projektu, który przesyła do nas klient. Za wypełnienie może posłużyć m.in. atłas, rafia, bibuła lub ewentualne przegrody.

 3. Jak wygląda transport i koszt przesyłki z pudełkami?

  Zamówione pudełka ozdobne Klient może odebrać osobiście lub płacąc za przesyłkę. Koszt zbiorczego opakowania (60cm x 60cm x 60cm) wynosi 19zł, palety (120cm x 80cm x 180cm) – 150zł.

 4. Jak długo będę czekać na zamówione opakowania?

  Czas oczekiwania na dostarczenie zamówień zależy od sposobu ich wykonania (np. naniesienia logotypu) i liczby egzemplarzy. Zwyczajowy okres oczekiwania obejmuje od 2 dni do miesiąca. O dokładnej dacie decyduje też termin przedpłaty.

 5. Czy jest możliwość wykonania prototypu pudełka na prezenty?

  Przed zamówieniach ponad 150 sztuk wysyłamy Klientom prototyp zamówionego opakowania. W przypadku nadprodukcji danego projektu możemy wysłać również dekoracyjne pudełka poglądowe.

Klasyczny sposób pakowania prezentów

Chcąc, aby prezent dla bliskich był naprawdę wyjątkowy, warto zadbać nie tylko o sam podarunek, ale również o jego odpowiednią oprawę. Pięknie i estetycznie zapakowany upominek świadczy o tym, że obdarowywana osoba jest dla nas naprawdę ważna. Poświęcenie czasu na wybór nietuzinkowego opakowania na prezenty naprawdę się opłaca, bo niemal zawsze wywołuje uśmiech na twarzy tego, komu je dajemy.

Doskonałym pomysłem na to, aby wręczane przedmioty wyglądały efektownie, a przy okazji były dobrze zabezpieczone, są eleganckie i trwałe pudełka do pakowania prezentów. Ten najbardziej rozpowszechniony oraz znany od dawna sposób wręczania upominków, mimo upływu lat nie traci na atrakcyjności i wciąż jest bardzo elegancki.

Opakowania na prezenty dla bliskich i klientów

Pudełka do pakowania prezentów są tak uniwersalne, że można do nich włożyć zarówno podarunek dla kogoś bliskiego, jak i upominki dla klientów firmy. W każdym przypadku będą idealnym uzupełnieniem podarunku i podkreśleniem znaczenia danej okazji. W naszej ofercie mamy wiele rodzajów oryginalnych i efektownych pudełek do pakowania prezentów, dzięki czemu można swobodnie wybierać spośród różnych wzorów, kolorów i zdobień nadających opakowaniu osobisty charakter. Tym sposobem nie tylko prezent, ale również jego opakowanie może nawiązywać do okazji oraz upodobań obdarowywanego.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pudełka do pakowania prezentów według własnego projektu

Ogromną zaletą produkowanych przez nas opakowań na prezenty jest możliwość ich personalizacji. Nie narzucamy gotowych rozwiązań, ostateczny wygląd zamówionych pudełek to efekt oczekiwań i pomysłów klienta. W razie potrzeby służymy pomocą i pomagamy wybrać najlepsze projekty. Interesującą propozycją dla firm przygotowujących podarunki dla kontrahentów czy klientów, jest możliwość naniesienia własnego logo na zamówione opakowania, co wygląda niezwykle elegancko i podnosi prestiż firmy. Zobacz też: wykrojnik pudełko

Opakowania na prezenty w wielu wariantach

Produkowane przez nas opakowania na prezenty to szeroki wybór pudełek wytwarzanych z wykorzystaniem różnych materiałów. Zachęcamy do zapoznania się z technikami, które stosujemy oraz dodatkami w postaci różnego rodzaju wypełnień, czy sposobów zamykania. Nasza oferta umożliwia stworzenie prawdziwie oryginalnych i zwracających uwagę ozdobnych pudełek, które na pewno zachwycą obdarowywane osoby. Jeśli zdecydujecie się na większą liczbę opakowań, z przyjemnością wyślemy wzorzec pudełka umożliwiający zapoznanie się z ostateczną formą projektu.