Pudełka z wieczkiem

Przedstawiamy Wam nasze różnorodne pudełka ozdobne. Składają się one z dwóch części, a mianowicie denka oraz wieczka, i mogą wystąpić w dowolnie wybranym rozmiarze. Oklejamy je dla naszych klientów przy pomocy najwyższej jakości materiałów. Na specjalne życzenie, udekorujemy nasze opakowania ozdobne okleiną skóropodobną lub flokowaną, albo też kolorowym papierem bądź nadrukiem offset full kolor, wzmocnionym folią.

Pudełka z przykrywką

Wypełnieniem oferowanych pudełek na prezenty może być pianka, wycięta w sposób dopasowany do konkretnego artykułu. Co więcej, możemy w ten sposób wykroić także wkładkę z tektury. Macie również możliwość wyboru oklejenia wewnętrznego o wybranym kolorze. Na całym pudełku zostanie umieszczony nadruk hot-stamping, offset full kolor lub sitodrukowy. Poniżej przedstawiamy przykłady stworzonych do tej pory modeli. Jeśli potrzebny Wam jak najlepszy producent opakowań ozdobnych, znakomicie trafiliście!

Zobacz nasze niektóre pudełka i przyjrzyj się produktom, które produkujemy!

Pudełka z wieczkiem

Praktyczne i designerskie pudełka z wieczkiem

W naszej ofercie znajdziecie bogaty wybór pudełek ozdobnych pozwalających zapakować upominek dla bliskiej osoby w oryginalny i elegancki sposób. Dzięki temu zaoszczędzicie wiele cennego czasu na szukaniu kartoników tekturowych i zawijaniu zawartości w papier ozdobny. Pięknie zapakowany prezent w opakowaniu z wieczkiem sprawi, że obdarowana nim osoba poczuje się ważna i doceniona. Rozpakowywanie prezentu będzie dla niej ogromną radością, a moment gdy go otrzyma stanie się miłym wspomnieniem, do którego będzie wracała z uśmiechem.

Jeśli szukacie sposobu na niebanalne zapakowanie prezentu, zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem. U nas znajdują się pudełka z wieczkiem dostępne w rozmaitych kształtach, rozmiarach oraz nowoczesnej kolorystyce. Każdy z kartoników został wyprodukowany z najwyższej jakości materiałów zapewniających trwałość oraz wytrzymałość na zniszczenie. Mocne i grube denko gwarantuje, że podstawa opakowania z wieczkiem skutecznie zabezpiecza znajdującą się wewnątrz zawartość.

Stworzyliśmy ofertę z myślą o potrzebach naszych klientów, dlatego każde zamówienie realizujemy według indywidualnych oczekiwań. Do obklejenia wierzchniej warstwy pudełek z wieczkiem, w zależności od Waszych preferencji, możemy zastosować m.in.: okleinę skóropodobną, nadruk ofertowy, kolorowy papier, a także folię wielobarwną. Na oferowanych przez nas opakowaniach z wieczkiem wykonujemy spersonalizowane nadruki i grawery. Dzięki temu pudełka te posłużą również jako pojemniki na gadżety reklamowe oraz podarunki firmowe.