Producent opakowań ozdobnych

Producent pudełek ozdobnych Golden Box – nasze produkty

Pudełka pod wymiar klienta

Jako producent opakowań ozdobnych działamy na rynku już długi czas, posiadamy więc doświadczenie pozwalające na realizację niemal każdego typu zamówień na opakowania ozdobne. Jeżeli wiesz już, jakiego pudełka potrzebujesz – zapraszamy do działu zamówienie, gdzie możesz wysłać nam zapytanie ofertowe.

Jeśli natomiast najpierw chcesz zobaczyć kilka naszych realizacji – zachęcamy do przejrzenia działu Galeria, gdzie znajdziesz przykładowe zdjęcia naszych wyrobów.

Opakowania na wymiar klienta. Każda wycena ustalana jest od wymiaru, sposobu zamykania oraz wypełnienia.

Pudełka wykonane z tektury litej, oklejane papierem ozdobnym bądź okleiną skóropodobną dowolnego koloru

GoldenBox to znany i ceniony producent, więc możesz zamówić produkt o wykończeniu dokładnie takim, jakiego potrzebujesz.

Okleina:

Nasza firma oferuje Państwu bogaty zakres wzorów, które nadają pudełkom indywidualny charakter. Metoda ta może być stosowana dla dowolnego opakowania, nie zależnie od jego wielkości i kształtu, według wymagań klienta. Nasze okleiny występują w odmianie matowej oraz błyszczącej, a ponadto odporne są na światło i wilgoć.

Wyróżniamy następujące rodzaje oklein:

 • ozdobna
 • offsetowa z dowolnym nadrukiem
 • skóropodobna
 • powleczona folią
Producent pudełek ozdobnych Opakowania ozdobne producent
Wypełnienie:

Ważnym dodatkiem do pudełka ozdobnego jest jego wypełnienie, które nie tylko wpływa na jego lepszą ocenę wyglądu, ale również na bezpieczeństwo produktu, który będzie się w nim znajdował. Nasza firma stosuje różnorodne rodzaje wypełnień. Istnieje możliwość doboru odpowiedniego kształtu oraz koloru.

Nasze wypełnienie wykonujemy z:

 • satyny, atłasu
 • gąbki
 • gąbki flokowanej
 • gąbki z wycięciem pod produkt
 • bibuły wypełniającej
 • rafii
Nadruk:

To dodatkowy element, który może posłużyć jako ozdoba lub informacja znajdująca się na zewnątrz, np.: logo firmy. Firma GoldenBox oferuje swoim klientom wyłącznie sprawdzone metody nanoszenia różnorodnych grafik na pudełka ozdobne, według zamówienia klienta. Dzięki temu otrzymują Państwo gwarancję trwałości i wysokiej jakości wykonania. Poniżej przedstawiamy metody z jakich korzystamy:

 • nadruk tłoczony hot-stamping
 • druk offsetowy
 • sitodruk
 • transferdruk
Ozdoby:

Ponadto produkty, które wykonujemy mogą zostać ozdobione różnego rodzaju dodatkami. Nasza firma wykona każde ozdobienie pudełka według zamówienia klienta. Podstawowymi ozdobami w naszej firmie są:

 • narożniki
 • kokardy
 • wstążki
Sposób zamykania:

Równie ważnym i nieodzownym elementem produkowanych przez nas opakowań ozdobnych jest ich zamykanie. Korzystamy z rozmaitych rozwiązań, ale wyłącznie tych sprawdzonych, spełniających swoje zadanie. Dzięki temu otrzymują Państwo gwarancję pięknego wyglądu oraz praktyczności.

Wykorzystujemy m.in. poniższe metody zamykania:

 • wstążki
 • magnesy
 • rzepy
 • zatrzaski

Producent opakowań ozdobnych – pudełka tworzone zgodnie z indywidualnymi preferencjami

Pudełka na wymiar sprawdzą się w wielu branżach. Pozwolą na stworzenie spójnej identyfikacji marki, a przede wszystkim estetyczne opakowanie oferowanego asortymentu. Jako producent pudełek ozdobnych dbamy o wysoką jakość naszych produktów, ich ciekawy wygląd oraz sprawną realizację zamówień. Jesteśmy w stanie zaprojektować opakowania w różnorodnych wymiarach, które będą dopasowane do Waszych wymagań.

Tworząc opakowania ozdobne producent nadzoruje realizację od początku do końca, dzięki czemu mamy realny wpływ na jakość proponowanych pudełek. Nasze opakowania są dostępne w różnorodnych wersjach pod względem kolorystyki, kształtu oraz wzornictwa. Przykłady naszych realizacji znajdują się w galerii, do której obejrzenia zachęcamy.

Wyroby bezpośrednio od producenta pudełek ozdobnych

W kwestii takiej jak opakowania ozdobne producent zapewnia bardzo atrakcyjną wycenę, z uwagi na krótszą ścieżkę dystrybucji wyrobów. Możemy wykonać nawet hurtową liczbę pudełek spójnych stylistycznie. Dokonując wyceny opakowań ozdobnych producent bierze pod uwagę indywidualne wymagania klienta. Ostateczna cena zależy więc od wymiaru, sposobu zamykania oraz rodzaju wypełnienia. Jako producent opakowań ozdobnych działamy na rynku już długi czas, posiadamy więc doświadczenie pozwalające na realizację niemal każdego typu zamówień na opakowania ozdobne.

CZYTAJ WIĘCEJ

Atrakcyjne wzornictwo – producent pudełek ozdobnych

Wybierając wyroby od producenta pudełek ozdobnych, możecie zadecydować o ich ostatecznym wyglądzie. Najczęściej tworzymy opakowania z tektury litej, oklejane papierem ozdobnym bądź okleiną skóropodobną w dowolnym kolorze. Nasza firma oferuje także bogaty zakres wzorów, które nadają pudełkom indywidualny charakter. Na każdym opakowaniu może powstać wysokiej jakości nadruk, wykonany nowoczesną techniką. To może posłużyć jako ozdoba lub – zwłaszcza w przypadku firm – może być elementem identyfikacji wizualnej i zawierać logotyp marki.

Równie ważnym i nieodzownym elementem produkowanych przez nas opakowań ozdobnych jest rodzaj zamknięcia oraz delikatne akcenty dekoracyjne. Jesteśmy doświadczonym producentem opakowań ozdobnych, dlatego korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych rozwiązań, które doskonale spełniają swoje zadanie. Dzięki temu nasi klienci otrzymują gwarancję pięknego wyglądu oraz funkcjonalności.

Wykorzystujemy między innymi kokardy, wstążki, magnesy, rzepy oraz zatrzaski. Ważnym dodatkiem do pudełka ozdobnego jest jego wypełnienie, które nie tylko wpływa na estetyczny wygląd, ale również na bezpieczeństwo znajdującego się wewnątrz produktu.

Zapraszamy do kontaktu w celu składania zamówień.