Personalizowane pudełka na prezent

Mówi się, że liczy się wnętrze. To prawda! Ale zapewniamy, że atrakcyjne opakowanie także wiele znaczy. To przyjemny przedsmak tego, co trafiło do środka. Poza tym piękna oprawa podarunku świadczy o tym, że naprawdę zależy nam na obdarowanej osobie. Oczywiście na rynku obecnie znajduje się mnóstwo różnych torebek i akcesoriów do pakowania. Niewątpliwie jednak największe wrażenie robią pudełka na prezenty personalizowane, które znajdują się w naszej ofercie. Co je wyróżnia oraz jak wybrać to idealne? Oto nasze porady.

Dlaczego warto wybrać pudełka na prezenty personalizowane?

Kupując opakowania na prezent, możemy podziwiać wiele kształtów, rozmiarów, kolorów i materiałów. Dzięki temu wybór odpowiedniej oprawy dla danego przedmiotu staje się bardzo prosty. Ozdobne pudełka tekturowe z wypełnieniem, okrągłe, z wieczkiem, z wykrojnika… Opcji jest mnóstwo. Ale czasami zależy nam na czymś prawdziwie wyjątkowym oraz niepowtarzalnym. Wówczas najlepiej sięgnąć po pudełka personalizowane. W takiej formie zamówimy właściwie każde opakowanie niezależnie od jego typu, rozmiaru czy materiału. Wręczenie podarunku w personalizowanym pudełku na prezent z pewnością wzbudzi ciepłe uczucia u naszych bliskich. Ponadto personalizacja to silny trend, któremu trudno się oprzeć!

Co wyróżnia personalizowane pudełko na prezent?

Pudełka z personalizacją na prezent z naszej oferty zdobią dobrane przez klienta nadruki. To rozwiązanie zwykle wybierane przez firmy, które zamawiają naniesienie na nie logo marki. Ale chętnie decydują się na nie również klienci indywidualni. W sklepie GOLDEN BOX potrafimy zaproponować naszym klientom dopasowanie typu nadruku do konkretnego pudełka personalizowanego. W ten sposób uzyskujemy najlepsze efekty – ekskluzywne i z klasą. Personalizowane pudełko na prezent ozdobimy za pomocą kilku technik. Przyjrzyjmy się im bliżej. Jedna z metod nadająca się do zdobienia pudełka na prezenty personalizowanego to hot-stamping, zwany termodrukiem. Pozwala on na wykonanie bardzo efektownych dekoracji m.in. w złotym lub srebrnym kolorze. Podczas druku wykorzystuje się wysoką temperaturę, specjalną folię oraz matrycę. Ponadto pudełko personalizowane uszlachetnia się za pomocą druku offsetowego. To metoda dająca dużą elastyczność w obszarze doboru kolorów, choćby z palety Pantone (i tutaj dostępne jest złoto czy srebro). Druk offsetowy znakomicie spisuje się przy tworzeniu nadruków na dużych arkuszach.

Kolejna metoda, którą można upiększyć personalizowane pudełko na prezent? To oczywiście sitodruk, który sprawdzi się na materiałach różnego rodzaju. Nadruki powstające dzięki tej technice charakteryzuje intensywne nasycenie kolorów oraz wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne. Ponadto napisy czy grafiki sitodrukowe nanosimy również na cylindryczne powierzchnie. Z kolei transferdruk umożliwia wykonanie nadruków o ostro zarysowanych konturach. Wykorzystuje się go na nawet najtrudniejszych powierzchniach, na których tworzy perfekcyjnie gładką strukturę. Pudełko na prezent personalizowane ozdobimy także z wykorzystaniem druku cyfrowego – taniego i szybkiego. Niestety, nie da się go nanieść na każdy materiał.

Kiedy wybrać pudełka personalizowane?

Personalizowane pudełka na prezent to fantastyczne dopełnienie podarunków na najważniejsze wydarzenia. Należą do nich urodziny, imieniny oraz wszelkie rocznice. To również najlepszy wybór na opakowanie prezentu ślubnego, a także z okazji roczku, chrztu czy komunii. Jak widać, wydarzeń wymagających unikatowej oprawy nie brakuje! Warto też uwzględnić fakt, że pudełko na prezent personalizowane wcale nie musi okazać się przedmiotem jednorazowym. Gdy będzie ono trwałe i starannie wykonane, nic nie stoi na przeszkodzie, aby pozostało ono z obdarowaną osobą przez dłuższy czas. Zapewniamy, że pudełka personalizowane mogą stać się wspaniałą pamiątką oraz przydatnym akcesorium.

Pudełka na prezenty personalizowane znalazły się oczywiście w ofercie GOLDEN BOX. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami w tej szczególnej kategorii.