Torebki na prezenty z personalizacją

Torebki prezentowe to idealne opakowanie dla upominków firmowych. Możliwość umieszczenia na nich logotypu lub wybranej przez klienta grafiki sprawia, że torby personalizowane z nadrukiem cieszą się dużym zainteresowaniem. Coraz powszechniejszy zwyczaj obdarowywania klientów lub partnerów biznesowych drobnymi upominkami przyczynia się do wzrostu popularności personalizowanych torebek na prezenty. W naszej kolekcji odkryją Państwo wiele ciekawych wzorów, które uda się dopasować do każdej okazji.

Personalizowane torebki na prezenty – indywidualny projekt

Oferujemy papierowe torebki wykonane z różnego rodzaju papieru, w dowolnym kolorze lub w wersji eko. W zależności od przeznaczenia opakowania i charakteru prezentu można wybrać torbę w wyrazistym barwie lub bardziej stonowaną wersję torby personalizowanej. Ozdobą może być w tym wypadku ekskluzywne logo bądź złoty lub srebrny nadruk. Zamawiając personalizowane torebki prezentowe, warto wcześniej przemyśleć ich przeznaczenie. Wielkość i kształt torby powinny umożliwiać swobodne spakowanie prezentu. Dzięki temu całość będzie wyglądała bardzo szykownie. Oprócz wyboru dominujących kolorów i kształtu torby personalizowanej klient decyduje także o rodzaju zastosowanych uchwytów. Mogą one być wykonane ze sznurka, rzemyku, papieru, a nawet z dekoracyjnej wstążki.

Personalizowane torebki prezentowe z nadrukiem

Współczesna technologia umożliwia opatrzenie personalizowanej torebki na prezenty wybranym nadrukiem. Dlatego klienci bardzo chętnie decydują się na umieszczenie na nich własnego logotypu bądź innej grafiki. W ten sposób personalizowane torebki na prezenty stają się czymś więcej niż tylko opakowaniem. Przekazanie firmowych materiałów promocyjnych przy okazji konferencji, targów, szkoleń czy innych eventów to doskonała okazja do tego, by zwiększyć rozpoznawalność własnej marki. Spakowanie materiałów reklamowych bądź upominków w personalizowaną torebkę prezentową z nadrukiem logo lub nazwą firmy pozwoli wyróżnić się na tle konkurencji. Zamawiając personalizowane torebki na prezenty można więc zyskać kolejny ważny nośnik reklamy. Nadruki wykonujemy w nowoczesnej technice, takiej jak hot stamping, sitodruk lub w formie druku offsetowego. Uzyskany efekt jest więc wyrazisty i trwały.

Ekologiczne torby personalizowane

Wśród różnego rodzaju personalizowanych torebek na prezenty popularność fanów ekologii zyskują torebki wykonane z papieru „szarego”. Również te opakowania można opatrzyć stosownym nadrukiem. Ze względu na to, że te papierowe torebki na prezenty są biodegradowalne, doskonale wpisują się w modny trend ekologiczny. Z pewnością zwrócą one uwagę kontrahentów biznesowych, wyznających te same wartości. Taka forma opakowania jest idealna dla spakowania bardziej oryginalnych prezentów – ekologicznych kosmetyków, czy zdrowej żywności. Możliwe jest również wykorzystanie eko torebek w innych celach. Doskonale spełniają rolę torby na zakupy, odzież, pieczywo czy ciasta. Sprawdzą się także w firmach cateringowych, oferujących dania na wynos. Ekologiczna torba personalizowana ma wiele możliwych zastosowań, co czyni ją niezwykle pożądanym produktem.

Praktyczne i eleganckie personalizowane torebki na prezenty

Dobrze dopasowana, „skrojona na miarę” torebka prezentowa wykonana według indywidualnego zamówienia to znakomity sposób na spakowanie firmowego prezentu. Niektóre marki obdarowują własnych pracowników przy okazji świąt bądź podczas imprezy integracyjnej. Wymaga to przygotowania większej ilości upominków. Wykorzystanie do tego celu torebki prezentowej nie wymaga żadnych zdolności manualnych i jest stosunkowo proste. Takie prezenty wyróżniają się estetyką i efektownym opakowaniem, co dobrze świadczy o pracodawcy. Podobnie firmowe gadżety promocyjne warto przekazywać w gustownym opakowaniu.

Oferujemy torby personalizowane doskonałej jakości, dzięki czemu nie muszą Państwo obawiać się o bezpieczeństwo przenoszonych w nich przedmiotów. Zapraszamy do poznania naszego wzornika i pełnej oferty, a także kontaktu w celu złożenia zamówienia.